Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/apartament/domains/zakopaneapartamenty24.com/public_html/wp-content/themes/grandium/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/usr/home/sunspot/domains/elclasico.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share:/dev) in /usr/home/sunspot/domains/elclasico.pl/public_html/wp-content/themes/grandium/option-tree/includes/ot-functions.php on line 255
Loading
Kompleks pod Gubałówką

Idealne miejsce na wypoczynek w stolicy gór

Gubałówka to dla wielu magiczne miejsce, słynące ze swej legendarności. Leży pod Tatrami w Zakopanem. Słynie między innymi z kolejki linowo-terenowej Polskich Kolei Linowych, która wozi turystów na jej szczyt od wielu lat. U podnóża Gubałówki znajduje się również targ oraz rozpoczynają Krupówki. Wszystko to sprawia, że jest to doskonałe miejsce do nocowania.

Apartamenty znajdują sie u podnóża Gubałówki, co zapewnia szybkie dotarcie do centrum Zakopanego, dzięki czemu możemy z łatwością skorzystać z zakopiańskich atrakcji. Każdy z apartamentów mieści się 200 metrów od dolnej stacji kolei oraz 350 metrów od Krupówek.  Naszą ofertę przygotowywaliśmy w taki sposób by spełniła oczekiwania naszych gości, bez względu na to w jaki sposób chcą oni spędzić swój czas.

Apartamenty są w pełni wyposażone i odznaczają się nowoczesną architekturą oraz pięknymi widokami z okna i balkonów. Położone są w budynku oddanym do użytku w 2016 roku, dzięki czemu są to najpewniej najnowsze apartamenty w Zakopanem. Nasza oferta skierowana jest zarówno do rodzin z dziećmi, jak również grup przyjaciół. Pomieszczą one od 2 do 4 osób.